جاکارتی چرم

کیف پول بخرم بهتر است یا جاکارتی؟

اگر به دنبال خرید یک جاکارتی چرم و یا کیف پول هستید و مطمین نیستید که کدامیک بهتر نیاز شما را برآورده میکند مطالب زیر به شما کمک میکندکه انتخاب مناسبی داشته باشید.در زیر به مزایا و معایب هر یک نگاهی می اندازیم:

بنر جاکارتی چر م

 

مزایای کیف پول 

 یکی از بارزترین برتری های کیف پول نسبت به جاکارتی چرم این است که در کیف پول مقدار بیشتری از وسایل ضروری و مورد نیاز را میتوان ساماندهی کرد؛ مقدار بیشتری پول، تعداد زیادتر کارت اعتباری، قبض و کاغذ یادداشت و حتی گوشی موبایل. جیبهای مختلف و فضای بیشتر کیف پول این امکان را به ما میدهد.

کیف پول بخشی از استایل است و علاوه بر جنبه کاربردی به عنوان اکسسوری کامل کننده استایل و پوشش مورد استفاده قرار میگیرد.

کیف پول هدیه ای غیر قابل جایگزین برای خود و دیگران است، یکی از لوازم جانبی کاربردی و اصیل که مورد استفاده روزمره است و هر روز در معرض دید است و اگر در بسته بندی مناسبی هدیه داده شود فراموش نمیشود.

 

نقاط ضعف کیف پول

بزرگترین نقطه ضعف کیف پول در مقایسه با جاکارتی چرم اندازه بزرگ آن است. کیف پول از جاکارتی بزرگتر است و برای کسانی که شلوار جین تنگ میپوشند اذیت کننده است.

همچنین سایز بزرگ باعث میشود که زودتر تغییر حالت بدهد و کناره های آن زودتر از جاکارتی دچار ساییدگی و رنگ رفتگی شود.

جای بیشتر مساوی است با وسایل غیر ضروری بیشتر؛ اغلب در زمان تعویض کیف پول قدیمی با کیف پول جدید است که متوجه مقدار زیادی کاغذ و کارت و وسایل غیر ضروری میشویم که ماهها و گاهی سالها بدون دلیل در کیف ما باقی مانده بود. و فضای زیاد باعث شده بود که از وجود آنها غافل بشیم.

و اما نگاهی هم بیاندازیم به مزایا و معایب جاکارتی چرم :

 

مزایای جاکارتی چرم 

یک جاکارتی چرم جمع و جور و همه کاره که در هماهنگی کامل با جیبهای شماست یک لوازم جانبی محبوب در سراسر دنیاست.

جاکارتی با سایز مناسبی که دارد جیب شما را بیش از اندازه برآمده نمیکند و حتی میتوانید آن را به راحتی در جیب جلو شلوار قرار دهید.

دیگر مزیت جاکارتی این است که شما را مجبور میکند فقط کارتهای مهم و وسایل ضروری را با خود حمل کنید که میتواند شامل کارت شناسایی و گواهینامه و چند کارت اعتباری و چند برگ اسکناس باشد.

عمر جاکارتی اغلب بیشتر از کیف پول است و اگر درون آن را بیش از حد استاندارد حجیم نکنید میتواند بیش از ده سال برای شما عمر کند.

جاکارتی را میتوانید در جیب عقب یا در جیب جلو شلوار و یا حتی در جیب پیراهن قرار دهید و با سبکبالی به فعالیتهای روزمره بپردازید.

 

نقاط ضعف جاکارتی چرم 

یک از معایب جاکارتی این است که وسایل کوچک مانند پول خرد و کلید و اشیای ریز را نمیتوانید درون آن بگذارید و مجبور به تحمل آنها در جیب شلوار خواهید بود.

همچنین اگر نیاز به حمل مقدار زیادی پول یا تعداد زیادی کارت اعتباری باشید با محدودیت مواجه خواهید شد .

 

سخن آخر 

در این مطلب کوتاه معایب و مزایای کیف پول و جاکارتی به اختصار بیان شد که در تصمیم گیری شما را یاری دهد. البته لازم به ذکر است که خانه چرم حقی برای رفع نقطه ضعف هر گروه محصولات منحصربفردی تولید کرده است. مثلا کیف پول کم حجم و یا جاکارتی پر تعداد. با بررسی جزییات هر محصول حتما بهترین محصول برای رفع نیاز خود را خواهید یافت.

 

 

شما هم میتوانید در منزل با ابزار ساده جاکارتی چرم بدوزید

نحوه ساخت جاکارتی چرمی در منزل 

 

 

می‌توانید با کلیک روی هرکدام از لینک های زیر، از محصولات دیگر خانه چرم حقی دیدن کنید.

ست کیف و کمربند

کمربند چرم مردانه

کیف پول مردانه

جاکارتی چرم

کیف چرم مردانه جاکلیدی چرم مردانه
ست چرم زنانه کیف زنانه دستی
کیف پاسپورتی چرم کیف پول زنانه