عوض کردن رمز قفل کیف چرم

چگونه رمز قفل کیف چرم خود را عوض کنم؟

 ما در این فیلم نحوه عوض کردن رمز  انواع قفل های مرسوم، نحوه تغییر رمز آن را نیز برای شما توضیح خواهیم داد.

 همان طور که در تصویر می بینید بیشتر قفل هایی که برای کیف های چرم استفاده می شوند به این شکل یا شبیه به این موارد هستند که فقط شاهد تفاوت هایی جزئی در ظاهر آنها هستیم. اما از نظر فرایند و نوع باز شدگی حالت یکسان دارند. به عنوان مثال قفل هایی که با رمز دوعددی باز می شوند یا قفل هایی که با ۳ عدد بازگشایی خواهند شد. سیستم یکسانی دارند.

 یکی از انواع ساده قفل آنهایی هستند که حالتی ساده داشته و از دو عدد تشکیل شده اند. با پایین دادن اهرم در صورت صحیح بودن رمز، این قفل بازخواهد شد. برای عوض کردن رمز و قرار دادن رمز جدید روی این قفل کافیست که اهرم را به سمت پایین کشیده و نگه داریم. همین طور که اهرم به سمت پایین قرار دارد رمز جدید وارد کرده و آن را به خاطر بسپارید. حال با رها کردن اهرم از این لحظه رمز جدید بر روی کیف شما قرار گرفته است. به همین راحتی

 برای اطمینان بیشتر حتما رمز جدید را تست کنید تا در شرایط اضطراری غافلگیر نشوید و یا آن را اشتباه وارد نکنید.

 این قانون برای تعویض رمز کلیه قفل هایی که به این شکل باز می‌شوند و مشابه تصاویر هستند کاربرد دارد. قانون اصلی نگه داشتن دکمه در جهتی است که باز می شود و انجام تغییرات رمز و رها کردن مجدد است. این گونه قفل ها دارای تنوع زیادی در رنگ، طرح اندازه و ظاهر هستند و با توجه به ست شدن با محصول، شکل و فرم آن تغییر جزئی می کند؛ اما فرایند کاری یکسانی دارند. پس با خیال راحت نسبت به تعویض رمز آن اقدام کنید.

 قفل هایی در این میان نیز هستند که ۳ رقمی می باشند. بیشتر شدن تعداد اعداد می تواند شانس حدس زدن و باز کردن این قفل ها را کمتر کند. علاوه بر تعداد اعداد، نوع باز شدن و یا تغییر رمز در این گونه قفل های سه رقمی کمی متفاوت است. این قفل بیشتر برای سامسونت ها و کیف های مشابه آن کاربرد دارد. همچنین بر روی انواع کیف های چرمی، برزنت، کائوچویی و... به صورت تک و دو تایی  نصب می‌شوند. این گونه قفل ها امنیت مناسبی را برای تجهیزات و وسایل داخل کیف مهیا می کنند.

 قفل در جهت مشخص که غالباً به سمت راست می باشد با وارد کردن عدد صحیح باز می گردد. در قفل های قبلی که معرفی شد، جهت تعویض رمز این دکمه در جهت بازشدن ثابت نگه داشته می شد .

اما در این قفل ها توجه کنید که جهت تعویض رمز باید دکمه مربوطه در جهت خلاف باز شدن ثابت نگه داشته شود. حال با انجام این کار مبادرت به وارد کردن رمز جدید می نمایید. پس از رها کردن دکمه، رمز جدید شما ما با قفل  ست خواهد شد. از آنجایی که که تعداد رقم های بیشتری دارند و و شاید دو عدد نیز باشند، سعی کنید رمز خود را به خاطر بسپارید زیرا وارد کردن عددی سه یا شش رقمی که با رمز شما تطبیق داشته باشد کاری دشوار و زمان بر خواهد بود.

اگر دوست دارید بدانید در صورت فراموشی رمز کیف چرم چه کاری باید انجام دهید به مقالات بعدی ما در این موضوع توجه کنید.

 

نظر خود را بنویسید