همکاری در فروش

 

بنر همکاری در فروش

مشارکت در فروش محصولات خانه چرم حقی

کافی است یک گوشی تلفن و یک پیج اینستاگرام و یا یک وب سایت داشته باشید تا بتوانید از هر کجای دنیا و در هر زمان از شبانه روز از طریق آن درآمد کسب کنید.

 

برای کسب درآمد نیاز به راه اندازی کسب و کار ندارید

شاید در گذشته افرادی که قصد فعالیت اقتصادی را داشتند مجبور بودند که یک کسب و کار راه اندازی کنند و با دردسرهای مختلف آن دست و پنجه نرم کنند. دردسرهایی مانند تهیه نقدینگی برای تولید یا خرید کالای آماده، دردسرهای مربوط به معرفی آن به مشتریان مانند عکاسی و تهیه و چاپ بروشور، دردسرهای مربوط به اجاره محل کار و هزینه های مربوطه، دردسرهای مربوط به انبارداری و هزینه های مرتبط با آن، دردسرهای مربوط به ارسال محصولات، جوابگویی به مشتریان، پشتیبانی، مالیات و.... که همه اینها احتیاج به صرف زمان و انرژی و پول زیاد داشت و با تمام اینها امکان موفقیت محدود بود و هیچ تضمینی برای موفقیت وجود نداشت.

 

اما خوشبختانه با وجود اینترنت این امکان به وجود آمده که تمام این دردسرها را حذف کرد و در یک فضای کاملا امن و بدون هیچ گونه ریسک و دردسر و بدون صرف یک ریال هزینه به کسب درآمد نامحدود رسید.

 

روش مشارکت در فروش یکی از این روشهای تضمین شده و بدون دردسر است که میتوانید همین الان و در چند دقیقه شّروع کنید و بدون اینکه خودتون را درگیر حاشیه و دردسر کنید فقط از طریق معرفی و تبلیغ محصولات خانه چرم حقی به درآمد برسید.

 

در این روش میتوانید محصولات پرطرفدار و لوکس خانه چرم حقی را که قبلا تولید شده، عکاسی شده، در وبسایت قرار داده شده و آماده فروش است تبلیغ کنید و در صورت فروش پورسانت کسب کنید. 

 

صفر تا صد تولید، ثبت سفارش،ارسال برای مشریان، جوابگویی به مشتریان و خدمات و پشتیبانی همگی توسط تیم ما انجام میشود و هیچ مسؤلیتی به عهده شما نیست.

مزایای همکاری در فروش

 

روش کار مشارکت در فروش خانه چرم حقی

برای شروع از طریق لینک زیر در عرض چند دقیقه میتوانید در سایت ما ثبت نام کنید و یک کد دریافت کنید، پس از دریافت این کد میتوانید همین الان در پیج اینستاگرام خود یک استوری بگذارید و این کد را در قسمت لینک آن استوری بگذارید و تمام. 

 

صاحبان وبسایت هم میتوانند این کد را در بنر یا هر قسمت دیگر سایت خودشان قرار دهند.

 

حالا هر کسی که از طریق آن لینک وارد سایت ما بشود مشتری شما محسوب شده و از خرید او پورسانت دریافت خواهید کرد. فرقی هم نمیکند که آن فرد همان موقع خرید کند و یا آن موقع خرید نکرده و از سایت خارج شود و بعد از چند روز یا چند هفته مجددا به سایت ما بازگشته وخرید نماید در هر دو صورت  پورسانت خریدش به حساب شما واریز میشود.

 

در پنل کاربری خودتان میتواند لیست تمام کسانی که از طریق لینک شما وارد سایت شده اند و کسانی که خرید انجام داده اند را مشاهده و پیگیری نمایید.

روش کار همکاری در فروش

 

مقدار پورسانت چقدر است؟

مقدار پورسانت مشارکت در فروش خانه چرم حقی ده درصد از کل سفارش است (توجه داشته باشید ده درصد از کل فروش است و ده درصد از سود نیست) و هر خریدی که مشتری شما انجام دهد ده درصد از آن به به حساب شما وازیز میشود. همچنین از خریدهای بعدی آن مشتری هم هر زمان که اتفاق بیافتد شما پورسانت دریافت خواهید کرد.

 

از کجا شروع کنم؟ 

1- با کلیک روی این لینک وارد صفحه ثبت نام شوید و ثبت نام کنید

2- ثبت نام توسط همکارن ما تایید میشود. (برای سرعت بیشتر، بعد از ثبت نام در دایرکت اینستاگرام خبر بدهید)

3- لینک همکاری اختصاصی در پنل شما قرار داده خواهد شد.

4- از لینک دریافت شده میتوانید در استوری اینستاگرام خود و یا در سایت خودتان استفاده کنید.

5- اکنون همکاری ما شروع شده است و میتوانید در پنل خودتان مراجعه کنندگان به سایت و خریداران و میزان پورسانت خودتان را مشاهده کنید.

روش ثبت نام همکاری در فروش

نحوه پرداخت چگونه است؟

♠ تسویه حساب هر سفارش، 12 روز کاری بعد از نهایی شدن سفارش بازدیدکنندگان شما، به حساب شما واریز خواهد شد (به سفارشهایی که در این مدت لغو شوند و یا عودت داده شوند پورسانت تعلق نمیگیرد)

♠ محدودیتی در پرداخت مبلغ پورسانت وجود ندارد و  12 روز بعد از ثبت سفارش بازدیدکنندگان شما، میتوانید درخواست دریافت پورسانت بدهید.

♠ پورسانت شما فردای روزی که درخواست بدهید به حساب شما واریز خواهد شد..

♠ محدودیتی در مقدار پورسانت وجود ندارد و میتوانید فقط با یک سفارش شرکتی و سازمانی دهها میلیون تومان پورسانت دریافت کنید.