کیف چرم دست دوز چیست؟

کیف چرم از وسایلی است که به خاطر کاربردی بودن و استفاده مداوم در معرض سایش ، آفتاب خوردگی و  دیگر آسیب ها قرار می گیرد. لذا داشتن کیفیت چرم خوب و نیز ساخت و دوخت مناسب ، در بالا بردن کیفیت آن نقش به سزایی داشته و باید به این نکات چه در خرید آن و چه در مراحل ساخت دقت شود.

 در ساخت کیف های چرمی از دو روش ماشینی و دستی استفاده می‌شود که هر کدام مزیت های خاص خود را دارد.  انواع کیف چرمی دست دوز و ماشینی تولید می گردد که بنا بر نوع کاربرد ویژگی های منحصر به خود را دارد.

 دوخت ماشینی کیف، بیشتر برای انواع چرم مصنوعی کاربرد دارد و سرعت کار بالا رفته و با قیمت تمام شده کمتر چرم مصنوعی، امکان تولید انبوه با قیمت های مناسب جهت بازار مصرفی فراهم خواهد شد.

 البته دستگاه های پیشرفته ای وجود دارد که دوخت انواع چرم های طبیعی را به صورت ماشینی و انبوه انجام می‌دهد و تکنولوژی در این زمینه هم پیشرفت های چشمگیری داشته است.

عوامل تاثیر گذار در قیمت کیف چرم دست دوز

 کیف چرمی دست دوز همیشه به دلیل اصالتی که دارد مورد پسند مشتریان خاص و افراد خاص پسند بوده است.  از این رو قیمت کیف چرم طبیعی دست دوز بالاتر بوده و زیبایی و کیفیت متفاوتی را در این نوع محصولات شاهد خواهیم بود. صرف زمانی که برای دوخت و ساخت کیف چرم دست دوز می شود از عواملی است که می تواند بر قیمت آن تاثیر گذار باشد.

امروزه شاهد دوخت انواع کیف مردانه ساده و اسپرت ،  کیف چرم دستی مردانه در طرح های مختلف هستیم که با دستان هنرمند افراد شاغل در این صنعت تولید می گردد. 

 ممکن است تکنولوژی در برخی موارد کیفیت های بالاتری را در شرایطی به وجو آورد و یا سرعت بیشتری را در روند کار ایجاد کند، اما دوخت و ساخت کیف های دست دوز که با شعور انسانی و احساس طبیعی صورت می پذیرد، افراد را بیشتر جذب خود می کند.

یکی از عواملی که می تواند روی تفاوت قیمت کیف های دست دوز تاثیر بگذارد زمان و مدت تولید آن است.ممکن است همانند محصولات کارخانه ای دیگر امکان تولید چند صد تایی در زمان اندک وجود نداشته و با صبر و حوصله این گونه محصولات تولید می گردد.

البته صرفاً دست دوز بودن یک کیف دلیل بر خوب بودن آن نیست.  کیفیت دوخت این محصول و استفاده از بهترین مواد مصرفی می تواند محصول جذاب و ارزشمند را به وجود بیاورد. خیلی از کارگاه های غیر استاندارد و خانگی هستند که محصولات دست دوز چرمی تولید می کنند که کیفیت ساخت و مواد پایینی دارند . پس به نکات ذکر شده در خرید کیف چرم دست دوز دقت کنید.

 انواع کیف های چرم دست دوز محصولاتی هستند که مورد علاقه کلاسیک پسند هاست و طرح هایی که به صورت دست دوز ایجاد می شوند هم ویژگی های خاص خود را دارند.  ایجاد طرح ها و دوخت های دستی و خلق تزیینات به وجود آمده در تولید این محصولات به گونه ای است که شاید دستگاه های ماشینی قادر به انجام آن نباشند و تنها می تواند از ذوق و غریزه انسانی هنرمند سرچشمه بگیرد. 

 شما با هزینه کردن برای خرید کیف چرم دست دوز محصولی را دریافت خواهید کرد که با دقت و حوصله، تمام زوایای آن ساخته و پرداخته شده است.

 اگر در مورد قیمت کیف چرم دست دوز می‌خواهید بدانید این نکته را هم مد نظر داشته باشید که شما برای محصولی هزینه خواهد کرد که ارزش آن را دارد و حتماً زیبایی و اصالت آن شما و دیگران را به تحسین وادار خواهد کرد . از این رو است که این گونه محصولات از کاندید های متداول برای هدیه دادن به عزیزان می تواند باشد.

تنوع رنگی کیف چرم دست دوز

کیف های چرم دست دوز می تواند در انواع رنگ ها و طرح های مختلف تولید شده و همه افراد و گروه های سنی و جنسی را راضی نگه دارد. ما در مجموعه چرم حقی با دقت در کشف نیاز افراد در شغل و سن های مختلف ، بهترین ها را برای علاقمندان به محصولات چرمی مهیا و آماده ارائه خواهیم کرد.

کیف های دستی دست دوز با طرح های متفاوتی در مجموعه چرم حقی تولید می‌شود که همه نیازهای سلایق مختلف را پوشش می‌دهد.  انواع کیف دستی مردانه ساده واسپرت از جمله محصولاتی هستند که به راحتی با مراجعه به سایت می توانید ببینید،  انتخاب کنید و خریداری نمایید.

 چرم حقی با ساخت و ارائه محصولات چرمی و با اصالت به شما کیفیت را نیز هدیه خواهد داد.

 

  • آیا کیف و محصولات چرمی دست دوزکیفیت مطلوب تری دارند؟ 

بله.  محصولات تولیدی دست ساز از طراحی تا ساخت با وسواس و دقت بالا تولید می شود وکیفیت بالای مواد مصرفی به طول عمر محصولات می افزاید. شاید دیده باشید که محصولات چرمی دوام بالایی داشته و نسبت به دیگر محصولات ماندگاری بیشتری دارند.

  • ضمانتی برای اصالت و کیفیت کیف های چرم دست دوز وجود دارد؟

بله. چرم حقی همه محصولات تولیدی خود را ضمانت کیفیت و اصالت کرده و با ارائه ضمانت نامه، خیال شما را بابت خرید آسوده خواهد کرد. بهترین مواد مصرفی و بالاترین کیفیت ساخت و ارائه، از ویژگی های محصولات چرم حقی است.

  • امکان خرید غیر حضوری کیف چرم دست دوز وجود دارد؟ 

بله.  شما با مراجعه به سایت فروشگاه چرم حقی می توانید محصولات را مشاهده کنید سپس با خریدی آنلاین به صورت امن و راحت محصول مورد نظر را در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید. در این فرایند به راحتی از رفت و آمد های غیر ضروری اجتناب شده و با داشتن اطلاعات کافی موجود در سایت می توانید بهتر راجع به محصول شناخت پیدا کنید.

  • آیا محصولات چرم حقی به شهرهایی غیر از تهران نیز ارسال می‌شود؟ 

بله.  ما محصول مورد نظر شما را به هر شهری که ساکن باشید ارسال خواهیم کرد. با طی کردن فرایند خرید به راحتی و سریع ترین زمان ممکن محصول مورد نظر را درب منزل دریافت کنید.

  • آیا امکان پرداخت آنلاین در سایت فروشگاه چرم حقی وجود دارد؟

بله. شما در زمان خرید می توانید با خیال آسوده وارد درگاه پرداختی امن شوید و با امنیت بالا تراکنش های خود را به انجام برسانید.

 

 

نظر خود را بنویسید