RSS وبلاگ

فراموشی رمز قفل کیف

پیدا کردن رمز قفل کیف

ممکن است برای شما هم پیش بیاید که بعد از مدتی استفاده نکردن از کیفتان، رمز آن را فراموش کنید و یا پس از عوض کردن رمز کیفتان رمز جدید را فراموش کنید و یا یک روز متوجه شوید رمزی که با آن هرروز درب کیفتان را باز میکردید دیگر کار ن...

نحوه کوتاه کردن کمربند

چنانچه کمربندی که خریداری کرده اید بلندتر از سایز کمر شماست میتوانید طبق دستو رالعمل زیر آن را کوتاه کرده و اندازه کنید: 

هشدار: به هیچ وجه سوراخهای کمربند را اضافه نکنید

1- بعد از اندازه کردن کمربند و مشخص شدن میزان بلندی، در اولین قدم پیچ پشت کمر...

مهم‌ترین نکات خرید ست کیف و کمربند چرم مردانه

آقایان شیک پوش و خوشتیپ فقط به لباس خود اهمیت نمی‌دهند. برای آن‌ها اکسسوری ها هم جایگاه بالایی دارند. حتی اگر لباس خود را ساده بخرند؛ اما حاضر هستند تا پول بیشتری را بابت خرید وسایلی از جمله کیف و کمربند بپردازند. در واقع این هزینه بیشتر برای جنس محص...

حک اسم روی چرم

محصولات چرمی بنابر ذات طبیعی خود نفیس و مناسب هدیه دادن هستند اما با حک اسم شخص هدیه گیرنده داخل محصول میتوانید هدیه خود را خاص و فراموش نشدنی کنید.

نحوه چاپ داغی روی چرم 

حک اسم روی چرم بصورت داغکوب انجام میشود و حروف انگلیسی که از فلز ساخته شده ا...

تشخیص چرم با کیفیت

یکی از سوالات دائم مشتریان محصولات چرمی این است که اختلاف قیمت برندهای مطرح با فروشگاههای متفرقه در چیست؟ و آیا دلیل ارزان بودن محصولات چرم در فروشگاههای متفرقه این است که محصولات آنها چرم اصل نیست؟

چرم طبیعی با کیفیت

خانه چرم حقی در جواب این عزیزان مقاله زیر را آما...

انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب برای شرکت ها و برندها

انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب 

معمولا در آخر هر سال یکی از دغدغه های شرکتها انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب است. در ماههای آخر سال شرکتها انواع مختلف سررسید و تقویم و خودکار و ساعت را با صرف هزینه زیاد تهیه میکنند اما در اکثر مواقع هدایای آنها در لابلای هدا...

راهنمای نگهداری از کیف چرم

 

 با رعایت نکاتی  کوچک می توانید عمر و ماندگاری کیف چرم خود را  افزایش دهید و سالیان دراز از زیبایی این محصول در کنار خود لذت ببرید.

 در وهله اول موقع انتخاب و خرید؛ کیف مناسب سبک زندگی و نیاز خود تهیه کنید.  اگر وسایل زیاد در بیشتر مواقع به همراه...

عوض کردن رمز قفل کیف چرم

چگونه رمز قفل کیف چرم خود را عوض کنم؟

بیشتر قفل هایی که در ایران برای کیف های چرم  استفاده می شوند به این شکل یا شبیه به این هستند که فقط شاهد تفاوت هایی جزئی در ظاهر آنها هستیم . اما از نظر فرایند و نوع باز شدن مکانیزم  یکسانی دارند.

ما در خان...

انواع کیف چرم

 

کیف های چرمی

 کیف های چرمی معمولاً از چرم گاو ساخته می شوند زیرا این چرم از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار است و دوام و زیبایی آن باعث می شود که برای ساخت محصولات این چنینی بهترین و عالی ترین گزینه باشد .

البته در ساخت کیف چرم از انواع دیگر چرم...

بلاگ های پربازدید
عوض کردن رمز قفل کیف چرم
شنبه ، 1 خرداد 1400
حک اسم روی چرم
یکشنبه ، 30 خرداد 1400
فراموشی رمز قفل کیف
پنج شنبه ، 6 آبان 1400